Gelato
Our Story
LabLog
News
Shop
FAQ
Log In
Create Account
Site navigation
Gelato
Our Story
LabLog
News
Shop
FAQ
Log In
Search
Cart
Cart
Your cart
Close Cart
Gelato
Tubs of luscious gelato and sorbet waiting to go home with you.
A tub makes 4-5 servings... or just 1 serving in times of greed.
Sold
Out
Pistachio
—
Regular price
$18
Sold
Out
Chocolate
—
Regular price
$16
Stracciatella
—
Regular price
$16
Sold
Out
Waffle Cones (hand-made)
—
Regular price
$6
Gianduja
—
Regular price
$18
1
review
Strawberry
—
Regular price
$16
Sold
Out
Wafer Biscuits (hand-made)
—
Regular price
$3
1
review
Classic Vanilla
—
Regular price
$18
Sold
Out
Mango
—
Regular price
$16
Sold
Out
Sea Salt Caramel
—
Regular price
$16
Coffee Delight
—
Regular price
$18
Sold
Out
Cassata Siciliana
—
Regular price
$19
1
2
Next
Search
choosing a selection results in a full page refresh